Atrakcie - Penzión Tiberia

30 September 2045
Ubytovať

Hrady v blízkosti

Najväčšou historickou dominantou mesta je Trenčiansky hrad, ale za návštevu stoja aj galérie, múzeá a kostoly. V blízkom okolí Trenčína môžete navštíviť Beckovský hrad a hrad v Čachticiach, preslávený legendami o grófke Báthory
30 September 2045
Ubytovať

Expo Center

Trenčín je známym výstavníckym centrom. Vzdialenosť Trenčianskeho výstaviska "Expo Center" od nášho penziónu je cca 1 km. Expo Center je tretí najväčší subjekt vo výstavníctve na Slovensku. Na trenčianskom výstavisku poriada ročne 20 výstav a veľtrhov.
30 September 2045
Ubytovať

Trenčianske Teplice

12 km od Trenčína sa nachádzajú najnavštevovanejšie kúpele na Slovensku Kúpele Trenčianske Teplice. Kúpele Trenčianske Teplice a.s. patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov.
30 September 2045
Ubytovať

Lesopark Bezina

240 m od Penziónu Tiberia je Lesopark Brezina s bežeckými trasami a začiatok niektorých turistických chodníkov a cyklotrás.  Ak ste milovníkom prírody, tento lesopark bude pre vás veľkým zážitkom.
30 September 2045
Ubytovať

Festival Pohoda

Festival Pohoda je hudobný multikultúrny festival konajúci sa v Trenčíne. Pre Pohodu sú okrem hudobného výberu typické aj zábavné atrakcie, festivalové hudobné noviny, literárne besedy, divadelné predstavenia, tanečné workshopy, diskusie, čitáreň, program Liga za duševné zdravie, ale i nezisková zóna mimovládnych organizácií.
30 September 2045
Ubytovať

Kongresové Centrum

Vzdialenosť do Trenčianskeho kongresového centra, kde sa konajú divadelné predstavenia, koncerty a konferencie je 1,6 km. Ak hľadáte niečo, čo vás obohatí v kultúrnej zložke, tak Trenčianské kongresové centrum je to pravé pre vás.  
30 September 2045
Ubytovať

Športové Aktivity

Vo vzdialenosti cca 1 km je k dispozícii krytá plaváreň, sauna a niekoľko fitness centier. Asi 2 km od nás sa nachádzajú tenisové kurty a komplexný športový areál s bedmintonovými a sqashovými kurtami, bowlingovou dráhou a indoor golfom.  

Rezervačný Formulár